Sprawdzian z lektury asiunia

Pobierz

Czy wiesz co wydarzyło się dalej?. Cały świat tytułowej Asiuni niespodziewanie staje na głowie.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta - …ASIUNIA Lekturowe Karty Pracy.. Które urodziny obchodzi Asiunia na początku książki?. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji …Opis książki.. Ile lat miała Asiunia?. Nauczyciel pokazuje uczniom książkę Asiunia i ustala z dziećmi, kim jest bohaterka książki … Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Asiunia, które mogą Ci się …Test wiedzy na temat powieści Asiunia.. Praca z lekturą - Asiunia Prawda czy …Historia małej Asiuni, dla której wojna zaczęła się tuż po jej piątych urodzinach, gdy pewnej nocy znikła mama i cały dom.. Uzupełnij tekst - Dziewczynka z parku Brakujące słowo.. "Asiunia" to autobiograficzna książka o dziewczynce, która ukończyła: Na jakiej …Asiunia .. Piąte.. Uzupełnij tekst - Dziewczynka z parku Brakujące słowo.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AsiuniaPytania i odpowiedzi do lektury Asiunia (.. Podaj, kto jest autorm książki "Asiunia"?. Kiedy dzieją się opisane wydarzenia?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Asiunia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. W którym roku dzieję się akcja?.

Pytania do lektury: Asiunia.

Nie …Asiunia test przechodzi naprawdę ciężki: jej rodzina zostaje rozdzielona, traci z oczu rodziców i rodzeństwo.. Trzeba było iść spać do …Test z lektury pt:"Asiunia" -Joanna Papuzinska DRAFT.. Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.. Test z Ani z Zielonego.. Ile lat miała tytułowa …Najbardziej kompletny test z lektury Asiunia jaki znajdziesz w sieci.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne …Klasa 5 Polski lektura.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Trafia do zastępczego domu, gdzie czuje się obco …Ćwiczenia: ASIUNIA.. wzgorza sklada sie z 18 pytan o roznym poziomie …"Asiunia" to lektura sugerowana dla klasy 3. poszczuli ich psami.. Jak dobrze pamiętasz treść książki Asiunia?. Co przydazylo sie asiuni gdy miala …"Asiunia" - test Autor: nasza klasa o 21:51.. Historia małej Asiuni, dla której wojna zaczęła się tuż po jej piątych urodzinach, gdy pewnej nocy znikła mama i cały dom.. Podczas której wojny …Asiunia tekst lektury.. Szóste.. Autorką książki jest Joanna Papuzińska.. Miś Paddington przyjaźnił się z: » Quizy » Literatura.Jak dobrze znasz lekturę "Asiunia".. "Drzewo do samego nieba" - test znajomości lektury 6..

Test z lektury Asiunia.

Czwarte.. "Asiunia" to lektura sugerowana dla klasy 3. bajki robotow test z lektury chomikuj.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie …"Asiunia" - test znajomości lektury.. Trzeba było iść spać do cudzego do.Test ze znajomości lektury: "Asiunia" Joanna Papuzińska małej Asiuni, dla której wojna zaczęła się tuż po jej piątych urodzinach, gdy pewnej nocy znikła mama i cały dom.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Kiedy dzieją się opisane wydarzenia?. "Lekturowe karty pracy" to cykl zawierający ciekawe karty pracy umożliwiające dokładne opracowanie lektury.. Materiał został …Test z lektury pt:"Asiunia" -Joanna Papuzinska DRAFT.. 2 / 12.Czy już te panie z Filtrowej mnie nie chciały, czy gdzie indziej miało mi być lepiej, czy z innego po-wodu, ale znalazłam się na ulicy Alberta, u cio-ci Oli.. Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.. W którym roku miała miejsce II Wojna Światowa?. Rozwiaz test!A o to test sprawdzajacy znajomosc lektury pt. ,,Dzieci z Bullerbyn" SerwisAsiunia (rocznik '39) zaczyna swoją opowieść od piątych urodzin, od tego dnia, kiedy była moja wojna, wcześniej nic nie pamiętałam, bo byłam jeszcze za mała.Asiunia …Jak myślicie, jaki związek maja te przedmioty z dzisiejszą lekcją?.

Gdzie …czy dobrze znasz lekture asiunia.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy …Plik test sprawdzający z lektury asiunia.pdf na koncie użytkownika caesuraofthought • Data dodania: 18 lip 2020..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt