Opisz krótko swoje ferie zimowe

Pobierz

Opisz jakieś ciekawe …Treść zadania : Opisz swoje ferie zimowe po niemiecku przynajmniej w 10 zdaniach w czasie perfekt .. Spędzał/am dużo czasu na zewnątrz, rzucając śnieżkami i robiąc bałwany.. Nowa Sól, 20.02.2006r.. Każdy z nas na pewno dobrze je spędza.. Opisz swój dobry uczynek który sprawił komuś ogromną radość .Moje ferie zimowe były fantastyczne.. Pogoda dopisywała - śniegu było pod dostatkiem.. Sporty zimowe - dyscypliny rozgrywane w okresie zimowym.. Moje ferie zimowe rozpoczęły się od wyjazdu do cioci, która mieszka w Zakopanym.. W pierwszym tygodniu ferii chciałabym pojechać na obóz zimowy.. W …Opisz swoje ferie zimowe Jak spędziłem ferie zimowe.. Trwają one około dwóch tygodni.. Z góry dzięki !Napisz e-mail do koleżanki w którym opiszesz swoje ferie: co robiłaś podczas feri, jaka była pogoda, zapytaj się koleżanki jak spędziła ferie, zaproś ją na wakacje …Zgodnie z art. 13 ust.. A wiec tak pierwszy tydzień …KRÓTKO: Ferie zimowe dopiero w lutym, ale już wiadomo co będzie się działo w Łaziskach Górnych DH 4 stycznia 2013, 8:15 W tym roku ferie zimowe w województwie …Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak.. To była naprawde ….Ferie, okres czasu wolnego od szkoły.. (czasownik) Odpoczywałam od szkoły w domu..

Ferie spędziłam …Opisz krótko swoje ferie zimowe.

Bardzo mnie ucieszyła wiadomość że to właśnie u niej spędzę swój wolny czas.. Nie nudziłam się ani trochę.Opisz swoje ferie zimowe ,moje akurat były w domu .Ale opisz co się działo ciekawego .Tak na stronęMoje Ferie.. Często odwiedzała koleżanki i moja babcię.. Czy mógłby ktoś pomóc ?. Starajmy się zrozumieć …Witam Czy ktoś by mi mógł to przetłumaczyć na angielski: Drogi Pawle Na początku mojego listu chciałbym ci opisać moje ferie zimowe.. Odbędzie się on w Zakopanym .. Szybko proszę o odpowiedź Potrzebuje zaraz.. (czasownik) Wraz z bliskimi graliśmy w gry planszowe.. Odpowiedź Guest.. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż administratorem Państwa …Jak spędziłem ferie zimowe.. Bardzo przyjemnie mi się odpoczywało od nauki i szkoły.. Ja opiszę Wam swoje ferie.Miałem dwa tygodnie.. - co ciekawego się wydarzyło , co robiłeś,Ferie to słowo pochodzące z języka łacińskiego, które w swoim pierwotnym znaczeniu oznaczało dni odpoczynku poświęcone na obrzędy religijne.. Przerwa między semestrami.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Z góry dziękuje za pomoc.. 2013-03-11 14:09:43; opisz pogode po Angielsku!. Robie też serwer z kolegą i się z tego ciesze :P.. Było dużo śniegu więc ulepiłam …Często w ferie zimowe niewielu z nas chce myśleć o szkole, lecz dwa tygodnie to naprawdę sporo wolnego czasu, więc warto zająć się też nauką..

Kartka A4 …Mam opisać ferie zimowe.

Najciekawszy dzień ferii zimowych.. Podróż po Ameryce Południowej.. Odpowiedz przez Guest.. 2010-03-21 14:39:25; opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37; Opisz ferie …Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.. 1 i ust.. :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu …Swoje zeszłoroczne wakacje spędziłam u mojej kochanej babci Genowefy.. Zapraszamy Wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na wpis na blogu dotyczący tegorocznych ferii zimowych.. Filmy.. Musiałem je dobrze rozplanować.. Jeździłam na nartach i łyżwach.. Organizatorzy obozu zaplanowali: …Opisz jak spędziłeś swoje ferie zimowe (8-9 zdań) w czasie passe compose.. Szybko proszę o odpowiedź Potrzebuje zaraz.. Question from @Milenap91 - Szkoła podstawowa - PolskiOpisz swoje ferie zimowe.6 zdań i podkreśl czasowniki.. Dziś określenie ferii …opisz swoje ferie zimowe w czasie perfekt (proszę nie kopiować z innych stron wszystkie inne przejrzałam) na temat ze ferie spędziłam w domu.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisz w 6-7 zdaniach swoje ferie zimowe (czas preterito indefinido)!. Postanowiłem pierwszy tydzień spędzić z rodziną a drugi tydzień z przyjaciółmi.Moje ferie zimowe były niezwykle udane.. Mieszka ona w małej wsi o nazwie Samoklęski, gdzie wraz z dziadkiem prowadzi niewielkie gospodarstwo..

Moje ferie zimowe były cudowne!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt