Test z lektury opowieść wigilijna pytania otwarte

Pobierz

"Opowieść Wigilijna" test z lektury.. 2.Kim był główny bohater?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Przekonaj się sam!. Poproszony o wigilijny datek naPytania.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W kim kochał się Romeo przed poznaniem Julii ?. To nie ulegało wątpliwości.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Udostępnij.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Po pierwsze - w wigilijną noc mijała właśnie siódma rocznica śmierci Marleya.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Opowieści z.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. - Among Us.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Powodzenia!. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Jak dobrze pamiętasz "W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa.. Materiały powiązane z testem: Test: Krzyżacy Henryka Sienkiewicza - dla klasy I gimnazjumKto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?.

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. CZĘŚĆ I. Przetestuj swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Czy Romeo miał rodzeństwo?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Jakie motywy .Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Jak dobrze znasz podział.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPodajcie obrazek ducha minionych świąt bożego narodzenia z lektury pt. " Opowieść Wigilijna" ?. Po drugie - w wigilijnym czasie jest coś magicznego.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Jakie rozwiązanie znalazł zakonnik Laurenty, by nie dopuścić do ślubu Julii i Parysa ?. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Dział - test z lektury Opowieść wigilijna..

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

Znaleźć szczęście na święta.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyTest ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Noch mal spielen.. Quizy o książkach "Opowieść wigilijna".. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. 3.Z kim mieszkał?. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 2009-12-14 15:46:08Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Pytania do lektury Romeo i Julia.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O co pokłóciły się rody Montecchich i Capulettich ?. POWODZENIA.. Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8.. 250'000TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. autor: Olguska2 popularnosc: 1043 zdawalność: 50.53 % kategoria: Język polskiProszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. 69Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?.

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Zwłaszcza naLektura 7-8 - Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Dlaczego duch Marleya przyszedł do Scrooge'a właśnie w wigilijną noc?. Ile lat miała Julia ?. Marceloli 4 lata temu.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Opowieść wigilijna - test z lektury.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. To wieczór pełen miłości, dzielenia się wszystkim, co mamy.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Test z lektury "Opowieść wigilijna" .Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1 Test Średniowiecze 5 Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamyLew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. Z dwóch powodów.. Nie było łatwe.Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci..

"Opowieść wigilijna" test.

7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Skomentuj.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. 2010-12-27 18:33:04 jakie będa pytania na lekturze " opowieść wigilijna " ?. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Wanisz 3 lata temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt