Sprawdzian z pana kleksa

Pobierz

Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Quiz w Poczekalni.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Akademia Pana Kleksa .Opis Pana Kleksa Głównym bohaterem książki Jana Brzechwy pt. "Akademia pana Kleksa" jest Ambroży Kleks .. Pan Kleks bal sie golarza Filipa i dlatego: a) schowal sie na strych b) zmniejszal sie c) glosno krzyczal d) uciekl z akademii 15.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 17 pytań.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru Rozwiązanie - Opowieść Mateusza rozgrywa się w wieku: a) XVI b) nie możemy tego określić .Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVPlik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Play this game to review Education..

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Mateusz odrabia z nami lekcje i czesto zastepuje pana Kleksa w .niektorzy z Was pewnie w dalszym ciagu przypominaja sobie piegi glownego bohatera i brode pana Kleksa.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?1.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.. Bardzo polecam!. 4.Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Akademia pana Kleksa.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. Skomentuj.. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .Witaj na stronie Quizz.pl..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.test z lektury pt.''Akademia PanaStreszczenie z serwisu: ść streszczenia: szczegółowe: Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałę .. Nauczyciel jest średniego wzrostu , ale nie wiadomo czy jest gruby , czy chudy ponieważ cały tonie w swoim ubraniu .To moje ulubione z filmów, na których się wychowałem!. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Przekonaj sie sam!. Nic dziwnego, że mam 10/10 :-) Moje dzieci też będą to oglądały.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1300 razyAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Jak miał na imię Pan Kleks ?. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa"..

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. W zadaniu drugim nalezy uzupelnic zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Pan Kleks jest niezwykłym nauczycielem uczącym w niezwykłej akademii .. a) 12 b) 11,5Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. test z lektury(2).odt.Sprawdzian po omowieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IV.. doggyster 3 lata temu.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt