Test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem pytania otwarte

Pobierz

Czy te sytuacje Cię denerwują?. Napisz do nas.. poleca 83 % .. dojdzie do oblężenia i otwartej wojny.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Odwieczny pojedynek dobra ze złem, tak podkreślony w utworze, ma wymiar uniwersalny.Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo Bagginsie - Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - Hobbit - cechy fantasyTest z lektury Kamienie na szaniec pozwoli Wam sprawdzić, jak dobrze pamiętacie książkę, i wydarzenia z akcji pod Arsenałem lub próby odbicia Jana Bytnara z rąk Gestapo.. Nie była to szka-John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie.. Pytania i odpowiedzi.. 15 Obserwuj autora Dodaj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tymczasem nadeszły wojska Daina.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf.. Marta_Gebska 5 lat temu.. Pobierz.. NAUKA O JĘZYKU a) odpowiadają na pytanie: co robić?Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?

Sprawdź swoją wiedzę!1.. Udostępnij.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Rozwiąż test!. Zgadnę Twój numer .Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. 2012-05-24 23:06:48test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit - test - Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo BagginsieTest z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Czy nadajesz się na MORSA .J.R.R.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Rozpętała się krwawa bitwa pięciu armii - wszystkie zwaśnione dotąd strony stanęły ramię w .Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. W jaki sposób zginął smok Smaug?.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 278 Obserwuj autora Zobacz .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 12 pytań.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Tolkien.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: viktus napisano 14.11.2020 19:57. zgłoś do usunięcia.. 2010-11-17 17:36:41Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem': 10000+,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" Teleturniej.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece RozwiązanieOdpowiesz na 2 pytania dotyczące lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem "?. 278 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. archiwum jest uszkodzone niestety :(Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .Zadaj pytanie; Lektury .. Hobbit czyli tam i z powrotem - streszczenie.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!.

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Lektury 5 lat temu.. aby przejść do następnego pytania.. Tolkiena.. Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum, język polski No Comments.. pytania na godzinę z wychowawc .J.R.R.. Znał się na czarodziejskich literach, odczytał z mapy krasnoludów księżycowe runy, dzięki czemu dowiadują się .Mimo iż "Hobbit, czyli tam i z powrotem" wydaje się z pozoru opowieścią skierowaną dla dzieci to przekazuje wiele wartości, poruszając jednocześnie bardzo poważne tematy.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Napisz 20 pytań (i odpowiedzi do tych pytań) do lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.Test jest króciutki i prosty.. Czy nadajesz się na MORSA?. Quiz w Poczekalni.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test z lektury ,,Hobbit" .. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Lektury.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Nagle Gandalf zauważył nadciagające oddziały goblinów z Bolgiem na czele.. Quiz w Poczekalni.. Tolkiena.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R..

Hobbit, czyli tam i z powrotem, J.R.R.

Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Tolkien).. Powieść fantasy autorstwa Tolkiena ukazała się w 1937 roku.Download: test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip.. Wyślij zgłoszenie .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zawiera nieodpowiednie treści?. .Test zawiera 30 pytań.. Zobacz profil.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.. Dla fanów Hobbita.,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Hobbit, czyli tam i z powrotemTest dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 2014-02-23 19:03:03 " Hobbit , czyli tam i z powrotem " J.R.R Tolkien.Test z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. 2011-05-31 20:57:11 Gdzie wedrowala druzyna " Hobbit czyli tam iz powrotem " ?. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pytania i odpowiedzi.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O Autorze taylor_123..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt