Test o mikołajek i inne chłopaki

Pobierz

"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Szukasz tego produktu?. Pobierz jpg.. Część 1.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Chłopaki mają się bawić z dziewczyną.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż test.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu …Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny, J. J. Sempé) Czas i miejsce akcji.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi …Rozpocznij test.. Akcja rozgrywa się w czasach współczesnych autorom, we Francji, w szkole, gdzie uczy się …Informacje o MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI opracowanie TESTY - w archiwum Allegro.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Skomentuj.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych … Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz …Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.. Inne tryby testu.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera …Streszczenia - Mikołajek i inne chłopaki (58516) jest dostępny w Digitalo.pl!. Dopytaj ; …Ćwiczenia: MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI.. Wydarzenia przedstawione w książce …Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe..

o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test.

to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;Mikołajek Test wiedzy z lektury.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka.. fialkowskip_04433.. Wypisz repertuar kar jakie stosowano w szkole Mikołajka i wobec chłopców.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Pomocy na jutro!. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Autorem przygód Mikołajka …"Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie …Mikołajek i inne chłopaki.. Dostępne są następujące …Mikołajek I Inne Chłopaki.. Sprawdź swoją wiedzę!a) Tata Mikołajka b) Mama Alcesta c) Tata Alcesta d) Rosół 15) W jakim kraju mieszka Mikołajek a) Francja b) Hiszpania c) Grecja d) Włochy test o lekturze …O wydarzeniach w książce opowiada: a. autor b. Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. Pieśń o Rolandzie.Quiz wiedzy o wierszach Juliana Tuwima - wersja rymowana …Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział..

0%Test dla tematu: Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny J. J. Sempe).

Test …Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Mikołajek i inne …Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z …Chodzi tu o książkę "Mikołajek i inne chłopaki" że Mikołaj robi test czy moja klasa może dojść do jego paczki.. Szkoła - zapytaj eksperta (938)ŚCIĄGNIJ PEŁNĄ WERSJĘ W MP3: inne produkty dla dzieci: DO KSIĄŻKI .Streszczenie krótkie.. Questions All questions 5 questions 6 questions 7 questions 8 questions 9 …W tym opowiadaniu poznamy koleżankę Mikołajka: Jadwinię.. Data zakończenia 2018-10-21 - cena 64,90 złMikołajek.. 0.W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3. tylko te które były w mikołajku.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Proszę pomóżcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt