Test z lektury mały książe samequizy

Pobierz

Udostępnij.. Quizowy Maniak.. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. pomożesz ?. 0 0 Odpowiedz.. 0 ocen | na tak 0%.. Dołącz do nas!. Jaki warunek trzeba spełnić, aby móc kogoś oswoić?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Przy bliższym przyjrzeniu widać jednak, że chociaż książeczka jest króciutka, zaledwie kilkadziesiąt bogato ilustrowanych stron, to jednak zawiera w sobie zaskakująco dużo treści.. Wymień pierwszoplanowych bohaterów Małego Księcia.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. Jak ktoś ma to niech pisze.. Podobne pytania.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Dobrze wiedzieć Narratorem powieści jest pilot, który wspomina swoje dzieciństwo i opowiada o przeżyciach, sześć lat po wypadku na Saharze.Lektura Mały książe wyobraz sobie że mały książę ponownie znalazł się na ziemi jest 2020 rok bohater; Lektura Chłopcy z placu broni; Dlaczego Mały Książę sądził że dorośli są dziwni ?.

Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę".

Planeta Małego Księcia była:Jeśli jest ci bliski Mały Książę - test znajomości lektury to zapewne formalność?. Dołącz do nas!Test z lektury ,,Mały Książę" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Popularne tagi.. tekst książki; Antoine de .Macie test z lektury ,,Mały książe" ?. Skomentuj.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Mały Książę"?. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Torbiak Data publikacji 2013-09-30 Średnia ocena 0,00 Pobrań .Test z lektury.. 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. XCezor 2 lata temu.. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy "2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. Quizy o lekturach Mały Książę i jego nauka dla małych i dużych.. Poznaje się tylko to, co się oswoi.. Jeśli masz pisać sprawdzian z jej znajomości, a nie chcesz dostać jedynki, radzę ci przeczytać ją jeszcze raz!Mały Książe..

2010-01-12 ...Macie test z lektury,, Mały książe" ?

2009-09-28 18:26:13; Jak myślicie jakie mogą byc pytania na sprawdzianie z lektury " Mały KSiążę "?. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.Mały Książę - test z wiadomości o lekturze.. Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Skomentuj.. Zrób test i się przekonaj!. 2013-04-11 15:56:28; jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. Kto poza Ebenezerem jest postacią dynamiczną?. Aktualności; O książce.. Zdobywaj obserwujących.. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!Ściąga z "Małego Księcia" Wypracowania; Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury.. W ten sposób.. 2010-01-06 21:44:06; Co sądzisz na temat lektury pt." Mały Książę "?. 2013-11-05 11:37:55; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. 2010-03-02 19:34:57 " Mały .Mały Książę Dorośli poradzili mi, abym porzucił rysowanie węży zamkniętych oraz otwartych i abym się raczej zajął geografią, historią, arytmetyką i gramatyką..

2010-01-06 21:44:06Dział - test z lektury Mały Książę.

1.Wspomnienia narratora a)rysowanie węża b)niezrozumienie przez dorosłych 2.Wyruszenie w podróż a)wypadek i wylądowanie na Saharze b)spotkanie Małego .Z tej samej książki dowiedział się, że węże połykają swoją zdobycz w całości, a następnie zasypiają na pół roku, aby ją strawić.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. 2013-04-11 15:56:28; Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22; Mały Książe!. Test składa się z 12 pytań.. Dołącz do nas .Twój wynik: 4/16 Słabiutko Nie znasz jej zbyt dobrze, odpowiedziałeś poprawnie na nie wiele pytań.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe .W śród lektor, które według mnie powinniście przeczytać przed egzaminem ósmoklasisty jest "Mały Książę".. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Proszę to na jutro !. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Udostępnij.. Peliji 2 lata temu.. Twórz quizy.. Podróż Małego Księcia nie trwała może długo, ale z .Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum..

Sprawdź, co pamiętasz z lekturyTest z lektury Mały Książe.

Jetzt portofrei bestellen!Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. Dołącz .Jak dobrze znasz lekturę ,,Mały Książę"?. 54 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Dangerous150 3 lata temu.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. Sprawdź!. Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek.. Opowieść wigilijna.. Jeśli naprawdę chcemy kogoś poznać, musimy go oswoić, czyli zaprzyjaźnić się z nim.. Rozwiąż test!Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Mały Książe | Brakujące słowo - Polski Mały Książe - cytaty z lektury "Mały Książę" - Test z lektury ,,Ten obcy" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Otrzymuj osiągnięcia.. braku paliwa w maszynie.. Dołącz do nas!Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. mając lat sześć, porzuciłem wspaniałą karierę malarską.Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Moja kolekcja.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Powodzenia!. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test jest okej, ale niestety zauważyłam błędy.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. O co poprosił narratora Mały Książę?. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt